NAPSALI NÁM

Omlouváme se předem za případné gramatické a jiné chyby, ale na zaslaných příbězích z důvodu autentičnosti nic neměníme.

Zkušenosti u lidí

Alergie, astma

Pan Vladimír M. Teplice  

 

Jsem sportovec a celý život se starám, aby moje tělo dostávalo, co potřebuje. Ve věku 36 let jsem začal být alergický na jarní pyly. Alergie se projevovala v měsících únor až duben projevy svěděním a pálením v očích a v puse a byla provázena silnou rýmou a otoky kolem očí. Od doktora specialisty alergologa jsem dostával pravidelně vždy za půl roku injekce. Tyto stavy se přesto každým rokem zhoršovaly a navíc přibyla alergie na potraviny typu mrkev, hrášek, oříšky, třešně a další. Po 7 letech těchto stavů se k tomu přidalo astma a musel jsem dýchat přes ústní strojek do plic nějaké léky ve formě prášku. Paní doktorka mně ubezpečovala, že je to normální stav a že kortikoidy mně vždy alergické stavy pomůžou utlumit, ale už se toho nezbavím a jako civilizační choroba se to postupně bude zhoršovat! Parádní vyhlídka do budoucna! Ve věku 46 let tedy po deseti letech alergických a astmatických stavů jsem se dostal přes známého k přírodnímu produktu z Aloe Vera na pití ve kvalitě gelu, tzn. ve kvalitě víc než 90% živé struktury. Byl jsem seznámený s účinností tohoto nápoje na organismus. Dávkoval jsem dle doporučení 3x denně 30ml. Během 5 dnů se dostavila silná močopudná reakce a to hlavně v noci.

Myslel jsem si, že mám problémy s prostatou, ale správným důvodem bylo, že jsem si pomocí Aloe Vera začal čistit svůj organismus od toxických látek a jedů a hlavně alergenů. Projevy častého čůrání za krátko skončily a vystřídaly je mírné projevy vyrážky a pálení v očích a v puse. To probíhalo tak ještě 14 dní. Během té doby jsem udržoval stejnou denní dávku a na doporučení jsem zvýšil dávky pitného režimu o 2 litry denně více. Celkově jsem se po měsíci začal cítit velice dobře. Za 5 měsíců jsem vypil 10 litrů Aloe Vera gelu v uváděných dávkách. Výsledek byl neuvěřitelný – příznaky astma a alergie zmizely. Od té doby se cítím stále skvěle – žádné injekce, žádné kortikoidy, žádné pálení a svědění a jíst mohu všechno bez problémů. Aloe Vera gel samozřejmě piji dále. Je to pro mě samozřejmost stejně jako pití čaje anebo vody, ale s rozdílem daleko vyšší kvality mého zdraví.

Atopický ekzém

Paní M.P. z Chomutova

 

Gel Aloe Vera jsem začala užívat asi před čtyřmi lety, spíše ze zvědavosti a jako prevenci než jako nutnost ze zdravotních důvodů. Asi dva roky poté jsem otěhotněla a jako prvorodička, která už má třicítku za sebou jsem musela podstoupit spoustu vyšetření a odběrů krve. Překvapilo mě, že kdykoliv jsem si šla pro výsledky, všude mi trochu s úžasem říkali „Vy máte tak krásné hodnoty, to už jsme dlouho neviděli.“ Tak nevím, zda to bylo pravidelným užíváním gelu Aloe? Avšak navzdory dobrým výsledkům všech vyšetření a naprosto bezproblémovému těhotenství mi po porodu syna oznámili, že miminko má velmi citlivou kůži a atopický ekzém a že s tím bude mít problémy. Už brzy po příchodu z porodnice jsem zjistila, že nemůžeme používat kdejakou dětskou kosmetiku, byť i na citlivou pokožku, dokonce ani plínky.

Nakonec jsme metodou pokus – omyl zakotvili u sice značkových a ne zrovna levných plínek, ale syn byl bez problémů. S kosmetikou už to bylo horší. Na doporučení jsme tedy zkusili dětskou kosmetiku s Aloe, sprchový šampon, mléko po koupání a pěnu do koupele. Sice to chvíli trvalo, ale musím říct, že od té doby má syn čistou pokožku a je bez problémů. Ano, občas se objeví na zádech či v předloktí flíček či pupínky (často chodíme do bazénu, někdy i třikrát týdně), ale stačí po koupání více promazat mlékem či krémem z Propolisu a za pár dní je vše zase v pohodě. Pravda, cena těchto výrobků není zrovna malá, obzvlášť pro maminky na mateřské, ale tím, že jsou výrobky kvalitní, tak zase dlouho vydrží. Např. u mycího gelu či koupelové pěny opravdu stačí málo a máte spoustu pěny. Ale zdraví a pohoda mého syna mi stojí za všechny peníze.

Bércové vředy

Důchodce, Praha

 

V dubnu 2008 mi byli diagnostikovány Bércové vředy, léčba od lékaře pomohla na zastavení šíření vředů, ale nehojili se. V dubnu 2009 jsem začal užívat Aloe Vera gel 2xdenně 30ml. a do rány jsem vtíral Aloe Vera Gel a nohy stříkal Aloe Vera sprejem.  Vředy se pomalu zatáhly a od července 2009 jsou zahojené. Nyní piji 30ml 1xdenně. Jsem spokojený a můžu chodit mezi lidi.

Dysplazie děložního čípku

Pani z Chomutova

 

V létě roku 2007 byla u mne zjištěna těžká dysplazie 3.stupně – při stěrech z děložního čípku.
Byla mi navržena konizace (odstranění) děložního čípku. V té době jsem se seznámila s paní a ta mi doporučila lékaře, který se zabývá fytoterapií. Pan doktor mi naordinoval Aloe Vera gel 3x denně půl deci a také koncentrát z Aloe Vera na vkládání do pochvy. Dohodla jsem se, se svým gynekologem, že zákrok odložíme o 2 měsíce. Po vypití 6 lahví Aloe Vera gelu, jsem šla na kontrolní stěry a zjistilo se, že není třeba žádná operace, protože výsledek byl negativní. Po několika měsících jsem byla znovu na kontrolních stěrech, rovněž s negativním výsledkem. Aloe Vera gel piji už 2 roky. Ještě bych chtěla říct, že jsem v roce 2007 měla zánět Achillovy šlachy, oteklé kotníky a také problémy s kolenem – artróza 2-3. stupně. Jakmile jsem začala pít Aloe Vera, otoky nohou ustoupily.

Chronická mykóza

Slečna 30let, Praha

 

Od 16 let mám diagnostikovanou chronickou mykózu, vystřídala jsem 4 lékaře, vyměnila spodní prádlo, ale stejně půlku roku chodila se slipovou vložkou (silné opakované výtoky). Léčba  6x do roka bobulemi, léky na mykózu, antibakteriální mýdlo.

V březnu 2009 jsem začala užívat 3x denně AV gel a v červnu 2009 jsem byla již bez výtoků a příznaků mykózy. 

Chronická rýma

Pan Jiří R. Ústí nad Labem

 

Můj problém spočíval v mém nose. Velmi dlouho jsem trpěl zduřelou nosní sliznicí. Špatně se mi dýchalo nosem a někdy to bylo tak zlé, že nos jsem nemohl používat vůbec. Průchodnost byla hodně malá a dost často vůbec žádná. Jediné vysvobození bylo během dne použít několikrát nosní kapky. Ovlivněný televizní reklamou jsem používal nosní kapky, co to šlo. Opustit domov bez těchto kapek jsem si nedovedl vůbec představit. S ucpaným nosem se totiž nedá nic dělat. Pracovat, bavit se a už vůbec ne sportovat. Nejste na nic soustředěni a Vaše bytí je velmi omezeno. Tento problém trval 5 dlouhých let. Po seznámení se s Aloe Vera a na radu jednoho z lékařů, začal jsem si do nosu kapat sprej první pomoci s výtažkem z této rostliny místo kapek do nosu. Je pravda, že léčba trvala o něco déle, ale výsledek se dostavil. Také vím, že přírodní produkty nejsou návykové a hlavně neubližují tkáním. Můj problém nespočíval totiž jen v nosní sliznici, ale byl hlubšího rázu. Proto jsem k tomu začal ještě pít Aloe Vera gel, kterým jsem léčbu nejen urychlil, ale hlavně zkvalitnil. Nehledě na to, že jsem si vyřešil i jiné problémy, které mne trápily. Tento můj příběh je velmi krátký, ale výsledek je naprosto skvělý. Dnes už do nosu nekapu nic. Jen v období většího výskytu respiračních chorob, když už se tomu nevyhnu, pak použiji již tak osvědčený sprej.

Chřipka

Pan Petr F. Praha

 

Musím Vám říct, že jsem byl na hraně, abych nebyl nemocný! Nějaká chřipajzna na mě lezla či co…  Tak jsem klasicky stříkal sprej do krku, bral 1-0-1 Tbl. Cistusu Incanusu. Stále nic, dělal jsem o víkendu na chatě a čekal, že půjdu marodit. V pondělí mi nebylo nejlépe, a tak jsem zajel za mým známým který mi doporučil Cistus! A ejhle dozvěděl jsem se, že v takovém ataku chřipky mám nasadit velké dávky!!! Polyfenoly z Cistusu obalí naše buňky a chrání je před napadením VIRU, aby se nemohl dále rozmnožovat. Viry se totiž rozmnožují v buňce a velice rychle zaplaví náš organismus. Při nasazení mega dávek Cistusu už se nerozšíří do našeho tělíčka a náš imunitní systém viry sesvačí. Tak jsem nasadil 2Tbl. po 4hodinách a hned po prvním dni takového užívání chřipka ustoupila…  Doberu balení a OK! Opravdu jsem překvapený, jinak bych byl na antibiotikách… Fuuujjj… 

Laryngitida

Pan Zdeněk L. Plzeň

 

Naše dítě trpí laryngitidou. Určitě každý, kdo zažil tento problém u svého dítěte ví, jak je to nepříjemný zážitek. Dítě začne většinou po půlnoci štěkavě kašlat a špatně se mu dýchá. Většinou to končí na pohotovosti, kde dítě dostane kortikoidový čípek a inhalaci. Může se to i několik dní opakovat. Když jsme to zažili také u našeho syna ihned nás napadlo zajet na pohotovost. Ale jako první pomoc jsme zkusili dát 3 polévkové lžíce Colostra. Syn se trochu uklidnil a tak jsme ještě počkali. Po chvilce jsme dali zase 3 polévkové lžíce a bylo to opět o trochu lepší. Tak jsme celý postup po chvilkách opakovali a dýchali jsme u otevřeného okna. Kolem čtvrté hodiny ranní jsme všichni únavou usnuli. V šest nás probudilo naše hyperaktivní dítko skákáním na posteli, jako když se nic nestalo, krásně odkašlávalo. Dále jsme podávali 3x denně polévkovou lžíci do vybrání. Náš syn byl zcela fit.

Ulcerozní kolitida

Pan Jiří z Plzně

 

Můj syn, ročník 1975, onemocněl krátce po ukončení vysoké školy ulcerózní kolitidou. Kdo ví, o čem je řeč, ví, že to je nemoc velice zákeřná. Zdá se, že je člověk vyléčen, ale choroba se zatím schovala do ústraní, ale v nečekaný okamžik udeří znovu. Podle lékařů se ataky choroby objevují vždy cca po 10ti letech. A to se stalo taky mému synovi. Po návratu z nemocnice, i při relativním klidu a dietních opatřeních trpěl stále bolestmi břicha, záněty močových cest. V té době mně můj lékař nabídl gel z aloe vera,  který jsem vyzkoušela nejdříve na sobě  a když jsem viděla, že opravdu funguje (letité zažívací obtíže zmizely během pár dnů), snažila jsem se o vhodnosti léčby aloí přesvědčit i svého syna. Vzhledem k jeho věku a naturelu mladého člověka, to šlo velice těžko, považoval mě za „bábu kořenářku“. Ale nakonec se přece nechal přesvědčit. Protože jsem účinky gelu znala, objednala jsem okamžitě 6 lahví a kůra mého syna začala. Konec velice zkrátím. Je to už třetí rok, co syn aloi pravidelně užívá a užívá si i život. Kromě aloe se v průběhu léčby objevil na trhu i nový produkt –  Colostrum, které k aloi přidal. Na jaře následujícího roku zjistil, že se navíc zbavil letité alergie na pyly a trávy. Zpočátku skeptik začal doporučovat gel i další výrobky z aloe vera svým známým i všem těm, kteří se mu svěřili se svým zdravotním trápením. Jeho zdravotní stav se stabilizoval a já si jen přeji, stejně jako on, aby to tak zůstalo. A aloe, ta bude u nás vždycky doma.

Chronická pankreatitida

Paní Jaroslava z Plzně

 

Je mně 59 let a již téměř dvacet let mám diagnostikovanou chronickou pankreatitidu. Léta po vzniku choroby byla krutá, postupně jsem se s onemocněním naučila žít a díky dietním opatřením a lékům jsem svoji chorobu jakž takž zvládala. Přece jen jsem se ale nevyhnula stavům, kdy po malé dietní chybě, stresu či na jaře a na podzim jsem cítila „těžký studený kámen“ v žaludku, trpěla jsem nechutenstvím, hubla jsem, měla jsem bolesti. Taky jsem díky oslabení organizmu „chytila“ kdejakou virózu. Do toho se přidaly problémy s klimaktériem, vaginální mykózy. V roce 2007, kdy jsem 4 měsíce nemohla jíst ani pít bez hořkých pachutí, jsem u svého gynekologa objevila gel z aloe vera. Ačkoli jsem do té doby vyzkoušela produkty z aloe vera od různých firem, tahle mě svojí chutí i kvalitou získala hned napoprvé.  Po čtyřech měsících trápení jsem po 10 dnech pravidelného užívání gelu z aloe vera (3x denně 30 ml) začala normálně jíst a potíže byly pryč. Zdálo se mi to až neuvěřitelné. V užívání aloe jsem pokračovala dále a časem zmizely i moje obtíže gynekologické, ba co víc, statečně jsem začala odolávat všem prskajícím kolegům v období chřipek. Gel z aloe vera jsem časem doplnila dalšími produkty firmy (svojí mamince jsem vyléčila proleženinu sprayem 1. Pomoci) a aloi jsem zůstala věrná dodnes. Je pro mě synonymem zdraví.

Bacil Hemofilus

Paní Alžběta P. Chomutov

 

Můj osmiletý vnuk byl neustále nemocný, neustále chodil po lékařích, až si nevěsta vynutila větší vyšetření. Šel tedy na výtěr krku a odběr krve. Výsledek se dostavil, zjistilo se, že má bacil HEMOFILUS. Toto nám nic neříkalo, ale po vysvětlení lékařky, nám nasadila antibiotika. Já nemeškala a hned jsem vzala AV gel a AV první pomoc + telefonní číslo na Fyto-lékaře. Nevěsta nechtěla, aby vnuk užíval antibiotika a tak hned volala. Spojila se s lékařem, který poradil takto.

„Jestli-že antibiotika nechcete podávat tak podávejte Aloe Vera gel, Aloe Vera první pomoc a Colostrum v tekutém stavu“. Colostrum jsem neměla. Řekl: „to nevadí, objednáme a za dva dny to máte“. Okamžitě nasadil dávkování AV gelu a AV první pomoci, které ihned zabíralo, pak se přidalo ještě Colostrum. Brzy na to šel chlapec na prohlídku a výsledek byl nulový, k překvapení doktorky. Když jí vše nevěsta vysvětlila, musela přinést ukázat ten produkt Colostrum. Nyní byl znovu na odběru krve a výsledek byl opět vynikající k radosti rodičů i babičky. Má radost je dvojnásobná. Za prvé, že jsem mohla pomoci chlapci, který má život před sebou a za druhé, že nešířím účinky fytofarmak nadarmo, ale mohu pomáhat rodině i dalším.

Těžký atopický ekzém

Paní Jaroslava K. Velká Černoc

 

Můj syn Toníček už od narození trpí atopickým ekzémem.

Nikdo, kdo to neviděl na vlastní oči, si nedokáže představit, jak takové dítě trpí a s ním samozřejmě i nejbližší okolí. Téměř nepřetržitě se takový človíček škrábe, protože ekzém strašně svědí.

Toníček se častokrát rozškrábal až do krve. Rukavičky nic neřešily, protože těmi si dokázal rozedřít obličej tak, že to vypadalo jak spálené. Nezbývalo nic jiného, než mu ručičky přivazovat k tělíčku, abych mu ve škrábání zabránila. Je hrozné vidět, jak moje dítě trpí a neumět mu ulevit. Takto jsem ho svazovala prakticky do jeho 18 měsíců. Často, jsem si o ekzému s lidmi povídala a zkoušeli jsme různé věci, které nám poradili, většinou bez větších úspěchů. Lékaři, ke kterým jsem dojížděla nám moc nepomohli. Měli pro nás prakticky jen jednu radu. Být trpěliví a čekat, že z toho snad časem vyroste. Po jednom pobytu v nemocnici jsem potkala kamaráda, doporučil mi, ať zkusíme Aloe Vera a ať se obrátím na jeho známou. Říkala jsem si, proč ne, je to přírodní produkt, třeba to bude konečně to pravé. Tato paní se spojila se svými kolegy, kteří za mnou osobně přijeli, přesně vysvětlili, jak produkty fungují a hlavně jak je dávkovat. Byla jsem mile překvapena, kolik lidí nám najednou chce pomoci. OPRAVDU POMOCI. To myslím naprosto bez nadsázky. Jelikož v této době nebyla má finanční situace vůbec dobrá, zařídili Fytofarmaka.eu pro mého Toníčka finanční podporu z prostředků sdružení FYTOHELP, všem z celého srdce moc, moc děkuji.

S těmito lidmi jsem pořád v kontaktu a stále mi pomáhají a prožívají s námi trápení i radost. Konečně máme důvod i k radosti. Toníček je díky fytoterapii na tom momentálně tak o 85% lépe, než býval. Nedám dopustit na COLOSTRUM, kterým jsme malému pomohli s imunitou. 

Momentálně ho neužíváme, ať se tělíčko snaží bojovat i samo. Jedno balení však pořád po ruce mám, kdyby se malý začal zhoršovat, abych mu ho mohla zase dávat a pomáhat mu v boji s ekzémem. Hodně Toníčkovi pomáhá ALOE VERA KONCENTRÁT. Tím mu mažu místa, kde se ekzém ještě sem tam ukáže. Krém z mořských řas, kterým mu jednou denně promazávám celé tělo. Sprej první pomoci ALOE VERA je pro nás téměř nepostradatelný. Každé škrábnutí mu tím nastříkám a je vidět, že se mu ranky mnohem lépe hojí. Během veder, která panovala, jsem ho tímto někdy otřela, když se začal škrabat a po chvilce bylo vidět, že se mu ulevilo.

Děkuji náhodě, která mi do cesty poslala lidičky z Fytofarmaka.eu a jejich skvělé produkty.

Moc všem děkujeme.

Prostata

Aneta

 

Můj otec byl pozván na kontrolu screeningu rakoviny prostaty, doktor najednou zjistil zvýšenou hodnotu. Ta byla 9,9. Dokonce s hodnotou vyšší než 4 je již podezření na rakovinu. Navíc se ještě zjistilo že prostata byla tvrdá a lékař nám vysvětlil, že je ta tvrdost velmi nepříznivá ve spojení s vysokou hodnotou. Dostal tedy za dalších 14 dní další kontrolní odběr vzorků tkáně.

V těchto 14 dnech otec začal užívat aloe vera v dávkách 3 krát denně 60 ml. Kromě toho si udělal 2 x denně klystýr s 30 ml aloe vera geul. Po několika dnech příjmu aloe vera a dodatečného klystýru si všiml zlepšení močení. Cítil se teď mnohem aktivnější. Pak přišel den odběru vzorku tkáně. O několik dní později jsme se dozvěděli výsledky vzorků tkáně, bylo to úžasné, všechno bylo v pořádku.

Roztroušená skleróza (RS)

Edwin W.

 

Divíte se, jak aloe vera gel a RS do sebe zapadá?

Od roku 1991 trpím RS, nemoc v jejímž důsledku mám necitlivost v rukou a nohou, ochrnutí dolních končetin, hospitalizace, léčba kortizon a jiné závažné drogové tablety. Tyto léky by mi měly ve skutečnosti přinést úlevu, ale musel jsem se spokojit s nesčetnými vedlejšími účinky. Do té doby jsem ztratil velkou kvalitu života. V roce 2002 jsem se dozvěděl od dobrého přítele o Aloe vera. Při použití tohoto gelu se můj stav zlepšil. Cítil jsem úlevu v pohybu mých nohou. Můj krevní tlak se ustálil na hodnotě 140 na 80. Dále jsem neměl žádné další křeče. Stručně řečeno, protože jsem pravidelně pil aloe vera gel, jsem bez příznaků.

Ozařování při rakovině

Helene S.

 

Proč piji denně Aloe vera gel s medem? Důvodem je to, že trpím plazmocytomem (rakovina krve), která je v kostech. Po podání Aloe je mé trávení v pořádku, takže můžu jíst, co chci. Dříve když mi dali ozařování tak jsem měla silnou nevolnost, pálení žáhy a žlučníkovou koliku.

Navíc k tomu mám asi 10 let viry v očích. Předpověď: nevyléčitelný, může vést až ke slepotě. Nyní po užívání aloe vera si mohu přečíst i noviny.

Chemoterapie

Kristián U.

 

Zkušenosti s aloe vera gelem.

Díky doporučení Aloe vera  jsem neměl žádné vedlejší účinky během mé chemoterapie. Začala jsem 4 týdny před chemoterapií pít 100 ml gelu denně, všiml jsem si již po 2 týdnech, že nejsem unavený a mám více síly a energie. Také jsem trpěl, než jsem pil aloe vera gel vysokým krevním tlakem a musel jsem na to brát tablety. Teď jsem na doporučení lékaře bez nich a mám normální krevní tlak. Díky Aloe Vera .

Acne vulgaris

V. K. 31let

 

Každý rok od svých 15 let jsem díky akné měla jiného dermatovenerologa. A od každého jsem po nějaké době slyšela jedno a to samé …“nemám Vám co nabídnout….“ 

Naštěstí jsem se dozvěděla o fytoterapii a telefonicky konzultovala s lékařem z fytofarmak. Základní rady byly pro mě notoricky známé – 

Ruce z obličeje PRYČ! Pravidelné čištění (2x měsíčne profesionálně). Omezení slunce – má komedonní efekt, jinak na slunci faktor 50. Žádné mléko, rafinovaný cukr. Co mi však pomohlo z rad nejvíce bylo nastavení právě fytoterapie. Lékař doporučil užívat AVG Freedom 6 lahví po dobu 12-16 týdnů + Super Omega 3plus 3x denně 1 tabletu. Po 16 týdnech změnil na Mind Master 1x denně 60ml. s kombinací 60ml. AVG Sivera. Lokálně jeden měsíc ošetřovat 2x denně pleťovou sérií Microsilver (mycí emulze + krém ) a měsíc pauzu. V tuto dobu po užívat Aloe mycí emulzi a poté opět zopakovat. Člověk by si mohl říci trochu složité, ale ten výsledek! Po několika letech krásná čistá pleť 🙂

Operace ramene

Před třemi léty jsem byl na operaci s levým ramenem (manžeta rotátoru). Hodně dlouho jsem s rukou nebyl schopen pohnout, každý pohyb provázela neskutečná bolest, nezabíraly prášky ani Coenzim Q10, který jsem užíval před i po operaci, ale účinek zanedbatelný a pooperační problém (asi reakce na narkózu) se žaludkem ani nemluvě, takže na to nerad vzpomínám. V pátek 20. května 2016 jsem podstoupil stejnou operaci, ale pravého ramene. Pravidelně užívám už rok freedom na klouby, ale i přesto jsem si tři týdny před operací naordinoval dvě tobolky colostra denně a čekal jsem co se bude po operaci dít, samozřejmě měl jsem obavy z pooperačními žaludečními problémy a taky velkými bolestmi operovaného ramene. K mému velkému překvapení nedošlo k žaludečním problémům a bolest v rameni byla tak asi poloviční oproti první operaci, ale hlavní věc je ta, že pohyblivost ruky je velmi dobrá a to je pět dnů po operaci. Tento email píšu tou operovanou rukou a bez problémů, hybnost je podle mého usouzení moc dobrá a hlavně bolet je jenom taková jakoby z povzdálí.

Děkuji colostru a Vám paní Petro za to, že jste mne dokázala přesvědčit, abych začal výrobky LR používat.

 

Přeji hezký den Štefan.

Inkontinence

H. J. Praha

 

Je mi 52 roků a od mého mládí mám problémy s močovými cestami. Ve 12ti letech jsem prodělala první operaci a potom následovaly ještě 3 další operace. V 21ti letech mi vzali 1 ledvinu a celý život mě provází inkontinence. 

Byla jsem u různých lékařů, kde jsem vždy dostala léky, které měly nepříjemné vedlejší účinky, ale tam kde měly pomoci, tak bohužel nic. Začala jsem vyhledávat léčitele. Vypila jsem několik hektolitrů různých léčivých čajů a výsledek se nedostavil. Pak mi byly doporučeny různé terapie, že je to psychosomatický problém, tak jsem prošla několika “zaručenými  terapiemi“ a nic. Pak, že mám cvičit a posilovat pánevní dno. Chodila jsem do posilovny a opravdu pravidelně cvičila a nic.

Před měsícem  jsem se úplnou náhodou přes známého dostala do firmy LR a tento můj celoživotní problém jsem s ním nechtěla řešit. Bolely mě kyčle tak mi doporučil Aloe vera freedom  a také jsem si koupila Woman phyto activ to kvůli návalům horka a pocení.

A věřte nebo ne, kyčle mě nebolí, nepotím se a nemám návaly horka a navíc jako třešnička na dortu se kterou jsem vůbec nepočítala se zlepšila asi o 50% moje „kamarádka“ inkontinence. Já jsem z toho tak nadšená, že to nemohu ani popsat.  A musím podotknout, že tyto zázraky beru pouhý měsíc. Dávám tomu ještě jeden měsíc a s „kámoškou“ se navždy rozloučím. Věřím tomu.

Ještě jednu poznámku, také si čistím zuby pastou s Aloe vera a je to úžasné. Když jsem předtím jedla celozrnné pečivo se semínky, tak mě bolely všechny zuby, řekla jsem to svojí zubní lékařce a ta mi doporučila ať to nejím, tak jsem si řekla, že tudy cesta nevede a začala jsem používat tuto pastu a teď mohu kousat vše co chci. Jsem z toho všeho nadšená, jsou to skvělé výrobky.

Kdo to nevyzkouší, ten to nepozná. Přeji všem pevné zdraví a mnoho úspěchů v životě.

Astma, vysoký tlak, cholesterol

Pán z Plzně

 

Ahoj Péťo, ředit krev už nemusím, frčím každý den na aloi ;o) Díky ní dělám teď kickbox, tango a další 3 sporty ;o)) Budu ji zkoušet i se ségrou v Maďarsku, ta má problémy s plotýnkami.

Ju a ještě důležité… Hepatolog si mě škrtnul z evidence, prý mám játra jako 18-ti letý kluk, cholesterol, tuky úplně krásné, i tlak klesnul ze 140/90 na 120/80. Hodně pomáhá i pohyb, ale k tomu, jak jsem si vyčistil krev mi pomohla určitě aloe. Jsem o tom přesvědčený. Rovněž neberu léky na překyselení žaludku a astmatička nechce věřit, že jsem měl nějaké problémy s dýcháním… Takže úspěšně přestávám navštěvovat lékaře ať si mě škrtají z evidence. Protože mi NIC NENÍ ;o)))))

A ten pocit energie, který mám, se nedá popsat. Televizi vůbec nezapínám, protože stále někde lítám a něco dělám, nějaké aktivity. Ani nevíš jak jsem rád, že jsem tehdy na to setkání s tebou šel. Úplně mi to změnilo život ;o)  Ano, občas se ozve koleno, něco zabolí, ale vím co už dělat. Věřit si, dát si aloe a ta se s tím vnitřním zánětem vypořádá.

Taky jsem si vyzkoušel Aloe koncentrát na popáleniny, které jsem si uhnal v Krkonoších, protože jsem se nenamazal a kouty na hlavě se ošklivě spálily. Po týdnu by jsi ani nepoznala, že jsem tam měl růžové masíčko, protože jako správný inteligent jsem si to hned druhý den po spálení oloupal a zůstalo to úplně růžové. Pálilo to jako čert, ale aloe pomohla…

Paa. A hodně zdraví tobě i rodince ;o)))

Zlomenina

Pacientka 55 let 

 

Ze zápisu Fytolékaře

Zlomenina prox. konce tibie nitrokloubní, dle CT rozhodnuto o konz. postupu, po 6 tý sádře linie lomu plně prohojena, po dalších 3 týdnech plný pohyb v koleni, jinak norm. léčení na půl roku. Pacient s 3.st. artrózy po 6 AVG F – na vlastní žádost vyřazen z pořadníku k impl. TEP kolene.

Manžel LR partnerky – pokročilé degener. změny kyčle/AVG Freedom + kapsle/, vedl. efekt opět modrá je dobrá….

Artróza

Jitka Sotonová – Plzeň

 

Sílu ALOE od LR Health & Beauty jsem poznala, až v tu dobu, když jsem musela zůstat doma s artrózou.

Levé koleno mi vypovědělo službu úplně a chodit ani ohýbat jsem ho nemohla. Jsem sportovní typ a můj život je o pohybu. Nedokázala jsem si představit, že v 50 letech budu doma, nezacvičím si jógu, nepůjdu na kolo a s turistikou skončím. Práci, která je náročná pro pohyb, již vykonávat nebylo možné a tuto bezmoc a beznaděj jsem nepustila do života.

U lékaře mi doporučili na bolest Ibalgin, který díky jeho škodlivému vlivu na organizmus nepoužívám, avýběr léků na klouby dostupných na trhu. Protože se přikláním k čistým produktům z přírody, rozhodla jsem se pro výrobek od firmy LR Health & Beauty – ALOE FREEDOM Gel. Jsem velmi šťastná, že jsem tento krok udělala, protože má zásadní vliv na můj další život.Byla jsem velmi skeptická k jejímu účinku, ale děkuji za své poznání a její blahodárnosti na organizmus. Dnes chodím, bolest nemám, zlepšuje se mi kůže a nemám po ní alergické projevy na kůži, které jsem v dřívějších letech po jiných lécích měla. Úlevu cítím už při použití prvního litru Aloe Freedom gel, díky tomu, že se tato nemoc plně nerozvinula.

Budu rozhodně Aloe od této firmy používat pravidelně a doporučuji i všechny další produkty. Děkuji lidem, kteří nám tyto produkty přináší do životů a Petře Neradové, její lásce k této rostlince, která mě pomohla se správně rozhodnout. Petruško i já jsem dnes bytostně zamilovaná do Aloe!!!!!!!!!!

Řekněte ANO Aloe, řekněte ANO životu.

Beru zodpovědnost za tuto recenzi. 

Rakovina prsu

JÁ A RAKOVINA

 

je mi 52 let a  zkušenost s produkty LR mám od roku 2010, kdy jsem je používala jako zákazník , měla jsem problémy s pohybovým aparátem, ženské problémy, latentní tetanii a díky tekutému colostru, aloi Freed om a poté dalším produktům na zdraví, na krásu, i výdělku, jsem produktům naprosto propadla.

Takže když mi lékař v mamologické poradně , při preventivní prohlídce 27.5.2015 oznámil, že mám ložisko v HZQ dx. nejednoznačného charakteru a objednal mě na biopsii a 17.6.2015 mi sdělil ,že mám C508 ZN – léze přesahující prs, diagnoza: karcinom pravého prsu T1NxMO pT1cpN,  invazivní karcinom (duktální) , jednoduše, rakovina, ani na minutu jsem neváhala a po konzultaci s MUDr. Hanzelkou,  objednala colostrum reishi,vitaactiv a ve velkých dávkách užívala a užívám dodnes.

Operace proběhla 29.7.2015  , druhý den jsem byla propuštěna do domácího léčení a čekala na výsledky.

Nádor byl odoperován, s ním i odebrány sentinelové uzliny, vyšetřeny tři (z toho 2 sentinelové) micrometastáze v obou sentinelových uzlinách.

17.8. 2015- leden 2016  chemoterapie,22.2.2016  radioterapie – ozařování (33 dávek,každý den), v plánu trastuzumab v d élce jednoho roku, zahájeno 11.11.2015

20.7.2016 jsem léčbu na vlastní žádost ukončila,vlivem kardiotoxické látky Trastuzumab, při kontrolním ECHU zjištěn pokles z EF 60% na 35 % – vedlejší účinek léčby.

Proč to všechno píšu, pán emeritní primář MUDr Čarvaš vždy na semináři s lékaři říká jednu větu, rakovinu máme v sobě každý a každý ji jednou dostane, každý čtvrtý na ni umře. 

Já říkám, rakovina je v dnešní době už něco  jako operace slepého střeva, ale stále jsou lidé, kteří se za rakovinu stydí, bojí se o ni mluvit, ale není důvod, je to nemoc jako každá jiná a s produkty LR se dají zmírnit jak její následky, tak i řešit prevenci, aby tento stav nenastal.

Ano, je pravda, pokud bych už s produkty LR neměla pozitivní zkušenost z minulé doby, a někdo by mi je byť v dobré vůli , nabídl, asi bych váhala, ale po mých zkušenostech a díky tomu, že jsem navštěvovala semináře s lékaři LR ještě dávno předtím, než rakovina vypukla, to byla jasná volba.

Vždy jsem měla možnost konzultovat s lékaři LR a také  s lékařkou, která produkty LR používá, a když vypadaly vlasy, řasy, ta úžasná možnost, sednout k internetu, objednat si šampon L- recapin,tonicum, serum na řasy, tužku na obočí, oční linky, make -up, sprchový gel z aloe, když přišlo nechutenství, nevolnost, dostat do sebe Figu activ bramborovou polévku, koktejl, odkyselit se PROBALANCEM, (hlídat si Ph), když bylo ozařování, když jsem měla pokles bílých krvinek při chemoterapii a díky užívání reishi (denně 3 x 3 to bolky) během týdne opět nárůst,produkty na kůži, domácí lékárnička na kterou nedám dopustit ( box první pomoci -sprej, koncentrát,propolis), nyní velká únava, zas možnost užívat MIND MATER a to vše s vědomím, že dělám pro své tělo v tuchv&ia cute;li jen to nejlepší, že používám produkty, které jsou v nejvyšší kvalitě.

V současné době užívám colostrum  , aloe Sivera, mind master, super omega, probalance, při kontrolním ECHO a zátěžovém testu byla paní kardioložka z mých výkonů nadšená, i když se srdíčko nelepší, ale to už bych psala další příběh o našem zdravotnictví a to nechci.

Ráda bych, aby si můj příběh přečetli lidé, kteří mají stejnou diagnozu, kteří mají kolem sebe lidi, kterých se to týká, neváhejte udělat něco pro své zdraví, když Vás osloví LR partner, je to proto, že má produkty vyzkoušené a dobrou zkušenost s nimi chce předávat dál. 

Genetická onemocnění

Syn se narodil se vzácným genetickým onemocněním. Má srdeční vadu defekt septa síní a komor,mentální retardaci, vývojovou dysfazii, opoždění psychmotor vývoje, po narození se prokázala laktózová intolerance. Má imunodeficit, těžkou formu hypotonie, ezophageální reflux. Od 6 měsíců kvůli opakovaným rýmám sekundárně vždy komplikovaným aspirační pneumonií, jsme nasadili colostrum tekuté a následně přidali kapsle. Do půl roka se nemocnost snížila na minimum a když už onemocněl, průběh byl bez teplot a komplikací. Do 3 dnů byl fit. Použ&iacu te;vali jsme tekuté colostrum v předoperační a pooperační době jako prostředek pro účinnou a rychlou regeneraci. Po operaci srdce syna propoušteli za 6 dní. Doprovodným efektem léčby byla úprava zažívání do té míry, že vymizely zácpy a syn nyní toleruje určité množství laktózy. Colostrum jsem prvně vysadila na půl roku ve 3,5 letech a zaznamenala návrat obtíží s zažíváním, opakované bronchitidy a záňet dutin. S nasazením nazpátek se pobyt ve školce stal snesitelný, nemocnost syna se opět snížila. Užíváme nyní mindmaster s pozitivním účinkem na koncentraci, rozvoj řeči. Není tolik unavený. Dříve po 4 hod ve školce odpoledne celé prospal. Nyní funguje bez obtíží až do večera.

 

Maminka z Domažlicka

Zkušenosti u zvířat

Osteoartróza

Tanja G.

 

Máme 9 léteho psa jménem Niko, je to boxer. Často se nám u něj stávalo, že nemohl stoupnout na nohu.Vždy vyjekl a po několika minutách vypadalo, že je vše v pořádku. Měli jsme str ach.

Náš veterinář nám zdělil podezření nástupu osteoartrózy. Jeho srst byla nepěkná. Asi po půl roce pravidelného užívání Aloe Vera gelu (50 ml ráno v jeho krmení) ustoupily bolesti. Jeho srst se krásně leskne a Niko se stal mnohem silnější. Každý den máme radost, že náš Niko je šťastný, hravý a hlavně zdravý.

Žaludeční problémy

Guido B

 

Máme zkušenosti s Aloe Vera gelem u našeho pudla Tima kterému je 11let. Od jeho útlého věku měl problémy se žaludkem. 

Dřívější chovatel ho nechal, aby jedl venku kameny a rozbité sklo. Z tohoto důvodu mu musela být odstraněná velká část jeho žaludku. To mělo za následek žaludeční potíže a zvracení. Šest měsíců jsme dávali Timovi spolu s jídlem Aloe Vera gel s medem. Výsledky se dostavily, krásná lesklá srst, celkový stav se také ; zlepšil. I dalších dobrých výsledků jsme si všimli . Zmizelo zarudnutí kůže, špatně se hojíci rány, lupy, ale hlavně už nezvrací a přestali ho trápit žaludeční potíže.

Jsme velmi rádi, že nám byl doporučen gel Aloe Vera s medem, je zvířaty dobře přijímán jako přírodní doplněk stravy.

Omlazení organismu

Andrea K.

 

Naší kočce Cindy je 15 let a dostává od nás asi tři týdny denně 10 ml aloe vera gelu. Proč? Cindy trpí senilitou, byla vyhublá a téměř výhradně spala a skoro nic nejedla. Pak jsme šli k veterináři a dal jí homeopatický prostředek, který jí pomohl, ale byl velmi drahý. Řekl nám, že bychom teď měli dávat denně šťávu z aloe vera s injekční stříkačkou přímo do úst. Po třech týdnech Cindy jí víc, přibrala na váze, její pokožka se opět leskne a teď to nejdůležitější, brání své teritorium (zahradu) jako dříve, honí se s osta tními kočkami a chodí na dlouhé procházky. Zdá se nám, jako kdyby naše skutečná stará kočka byla mladší. Za vše může Aloe Vera 🙂 tím jsme si jisti.  Naše kočka dostane příděl 1 x denně a koneckonců je na to zvyklá. 

Jsme přesvědčeni, že naše kočka se s aloe vera může dožít vysokého věku.

Kožní vyrážka u psa

Frank N.

 

Moje zkušenosti s aloe vera u zvířat !!

Máme 12 letého Irského setra, ten měl nedávno vyrážku, která byl rozsáhlá a díky škrábání velmi otevřená (jako zranění).

Použili jsme Aloe Vera sprej s bylinnými esencemi a poškrábaná rána byla další den lepší a během 4 dnů byl náš pes zahojený.

Kolika u koně

Aplikace u koně „Rosalie“

 

Již několik let naše klisna Rosalie trpí rekurentní kolikou. Tato nemoc se hojně vyskytuje u zvířat a snad nejvíce u koní, u nichž je kolika jednou z nejčastějších příčin úhynu. Toto nás přivedlo až k Aloe Vera gelu a jeho aplikaci naší Rosalie. Dávkovali jsme 3 krát denně, 100 ml Aloe Vera gel a byl jí podáván neředěný pomocí injekční stříkačky. Po krátké době se objevilo zlepšení. Začali ustupovat bolesti v břišní oblasti a to v průběhu již 3-5 dnů. Preventivně dávkujeme dále.

Ekzém u ponyho

Alena B.

 

Mám 28 roků starého ponyho jeho utrpení spočívá v tom, že se drhne, čili škrábe podobně jako u lidí s ekzémem, po otevření jsou místa krvácející. Navíc tento pony je již zvyklý uniknout ze spárů černých much, které způsobují zdánlivé svědění, takže je neustále v pohybu od časných ranních až do večerních hodin. Díky tomu navíc nemá správnou životosprávu a odpočinek. 

Vzhledem k tomu, že tyto příznaky přirozeně silně ovlivňují celkový stav poníka, měli jsme již vyzkoušené různé prostředky a aplikace, ale ať už pod dohledem veterináře nebo od zkušeností  jiných majitelů koní, které jsme také zkoušeli vyšel nejlépe sprej Aloe Vera první pomoci. U poníka se obnovila srst, je silná lesklá i jeho celkový zdravotní stav se výrazně zlepšil a pony působí šťastněji.

Jsem z efektu Aloe vera – spreje absolutně nadšená a budu ho používat i nadálel.

Průjem u psa

Mám pejska Shi-tzu 14let starý, jednoho dne dostal šílený průjem a nemohl mi chudák ani stát,nebyl schopný ani pít, každou chvíli se pokakal,bříško měl k křeči, a jelikož vím co umí skvělá probiotika ,která podávám svým dětem při infekčních průjmech,tak jsem vysypala jednu tobolku a dala do stříkačky s vodou a dala pejskovi,během hodiny se uklidnil a i usnul,do rána se už neměl potíže, střeva se nádherně sklidnila a nemuseli jsme na veterinu,kde by dostal jen antibiotika a kdoví co ještě. Stolice druhý den pěkně tuhá bez zápachu. Tak se vůbec nebojte svým miláčkům probiotika podávat. Nedám na ně dopustit.

 

Petra